U17

TRAININGEN

woensdag : 18.00 – 20.00 uur
donderdag : 19.00 – 20.30 uur
 
ploegverantwoordelijke : Marjolein De Ridder
 

SPEELDAGEN

0 - 3
Sint-Andriesstraat 1, 9111 Sint-Niklaas

VC BELVOC BELSELE B vs DAMES VC EKSAARDE

0 - 3
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

DAMES VC EKSAARDE vs VOLLEY TEAM TEMSE

3 - 2
Koevliet 1, 9240 Zele

JTV DERO ZELE – BERLARE vs DAMES VC EKSAARDE

3 - 0
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

DAMES VC EKSAARDE vs VC BELVOC BELSELE A

3 - 0
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

DAMES VC EKSAARDE vs ASTERIX AVO BEVEREN C

0 - 3
Konijnendreef 4, 9150 Kruibeke

GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE vs DAMES VC EKSAARDE

14:30
Nieuwstraat 60d, 9190 Stekene

VAMOS STEKENE – SINT-GILLIS-WAAS B vs DAMES VC EKSAARDE

14:00
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

DAMES VC EKSAARDE vs ASTERIX AVO BEVEREN B

17:30
Kanunnik Petrus Jozef Triestlaan 1

VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE vs DAMES VC EKSAARDE

14:00
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

DAMES VC EKSAARDE vs VC BELVOC BELSELE B

14:45
Sparrenlaan 9, 9140 Temse

VOLLEY TEAM TEMSE vs DAMES VC EKSAARDE

14:00
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

DAMES VC EKSAARDE vs JTV DERO ZELE - BERLARE

16:30
Sportpleinstraat 58, 9130 Beveren

ASTERIX AVO BEVEREN C vs DAMES VC EKSAARDE

15:00
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

DAMES VC EKSAARDE vs GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE

14:00
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

DAMES VC EKSAARDE vs VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B

15:00
Albrecht Rodenbachlaan 19, 9120 Beveren

ASTERIX AVO BEVEREN B vs DAMES VC EKSAARDE

16:00
Sint-Andriesstraat 1, 9111 Sint-Niklaas

VC BELVOC BELSELE A vs DAMES VC EKSAARDE

14:00
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

DAMES VC EKSAARDE vs VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE

SPEELDAGEN BEKER

3 - 0
Muylaertstraat 17, 9160 Eksaarde

Dames VC Eksaarde U17 - Griffoenen Steenhuize

10:00
Aarseleweg 20A, 9800 Vinkt

Cosmos Wontergem vs Dames VC Eksaarde U17

RANGSCHIKKING

PosTeamPtn# wed.Gew. wed.Verl. wed.Gew. setsVerl. sets
118660183
212642146
312541136
412642138
59532118
69532106
7933090
8030309
9030309
100505015